جویانا
جویانا

جویانا جاییکه که می تونی شاد بشی و شاد کنی.

جویانا جایی که اگر چیزی گم کردی یا حتی پیدا کردی می تونی به راحتی اون رو در جویانا آگهی کنی تا هر چه زودتر به گم شده‌ات بررسی یا گمشده‌ای رو به صاحبش برسونی و یک تجربه عالی همراه با آرامش و حس نوع دوستی به دست بیاری.

فکرش رو بکن اینکه وقتی چیزی رو گم کردی حتی اگه یه عروسک باشه که خاطرات کودکی‌ات رو با خودش داره، جایی باشه که بتونی اون رو به عنوان گمشده آگهی کنی و یکی که اون رو پیدا کرده همینجا اطلاعات آگهی و اطلاع تماس تو رو می بینه و تو رو به گمشده‌ات می رسونه، تو هم می توی با یه مژدگانی یا هر طور که دوست داری همه رو در خوشحالی خودت سهیم کنی.

یا حتی اگر کسی یا چیزی رو پیدا کردی میتونی بیای و بعد از بررسی آگهی‌های گمشده صاحبش رو پیدا نکردی اون رو به عنوان پیدا شده ثبت کنی و منتظر باشی کسی که چشم به راهش بوده شما رو پیدا کنه و بعد از اینکه نشونی های لازم رو گرفتی گمشده‌اش رو بهش تحویل بدی، اینطوری تو در خوشحالی رسوندن یه گمشده به صاحبش شریک بشی حتی می تونی مژدگانی هم دریافت کنی.


ایده جویانا از دل یک رویای کودکانه بیرون اومده، وقتی که بنیانگذاری جویانا متوجه میشه که یکی از بستگانشون هنگام بازی در ساحل دریا یک گردنبند طلا پیدا میکنه که معلوم نیست کی گم شده و صاحبش چقدر دنبالش گشته، و اینکه آیا صاحبش چطور میتونه بفهمه که اون احتمالا یادگاری عزیزش ممکنه سالها بعدش پیدا شده باشه و جایی هست که بتون دنبالش بگرده. یا حتی وقتی که سجاد خزائی نوجوان ایده پرداز و بنیانگذار جویانا خودش یکی از یادگاری‌های دوست داشتنیش رو گم کرده که هیچ ارزش مالی هم نداره اما برای خودش یه دنیا میرزه رو چطوری میتونه پیدا کنه؟! شاید کسی اون رو پیدا کرده باشه اما نمیدونه باید چکارش کنه.


جویانا برای این متولد شده که حتی اگر بتونه یک نفر رو به گمشده‌اش برسونه، به هدفش یعنی سهیم شدن در شادی بدون وصف یک چشم به راه از رسیدن به گمشده‌اش، رسیده باشه.


شما هم میتونید حتی بدون هزینه تنها با نصب اپلیکیشن و به اشتراک گذاری اون به بیشتر دیده شدنش کمک کنید و به کسی که فکر می‌کنید به جویانا نیاز داره معرفی کنی و حتی خودتون ممکنه یه روز بهش نیاز پیدا کنید. اینطوری خیلی به ما انگیزه می‌دید تااین مسیر رو ادامه بدیم، علاوه بر اون می تونید کمک‌های مالی خودتون رو از طریق لینک‌ها موجود در سایت به ما برسونید تا بتونیم این پلتفرم ور بیشتر توسعه بدیم.